Praca – student / kompletowanie zamówień / pakowanie, Bielany Wr. 91 wyświetleń

Firma QMAF Sp. z o.o. zatrudni studentów do kompletowania i pakowania wysyłek (paczki do wagi około 30 kg, preferowani mężczyźni)

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (strefa Prologis Park obok C.H. Aleja Bielany)

Start możliwy od zaraz.

Praca w dniach:

poniedziałki i wtorki od godziny 14:30 do 22:30 (8 godzin) lub od poniedziałku do piątku od 6:00 do 14:00

Nie potrzebujesz doświadczenia by u nas pracować, wystarczy że chcesz!

Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu.

Zadania

– kompletowanie zamówień na podstawie przekazanych zleceń

– przygotowanie wysyłek

– pakowanie (paczki do wagi około 30 kg, preferowani mężczyźni)

– ręczny rozładunek/załadunek

Co na Ciebie czeka?

 rozpoczęcie pracy możliwe od zaraz

– umowa zlecenie

– stawka 17 zł brutto

– dodatki premiowe za jakość i frekwencję do 2 zł brutto/h

 dla studentów do 26 r.ż. wynagrodzenie brutto = netto

– wypłata wynagrodzenia zawsze na czas (do 20 dnia każdego miesiąca)

– bezpieczne środowisko pracy i dobrą atmosferę w zespole

Czego wymagamy?

– dobrej kondycji fizycznej (praca w ruchu)

– zaangażowania i punktualności

– motywacji do pracy

– dyspozycyjności

– dojazd we własnym zakresie (kursuje komunikacja miejska)

Brzmi dobrze?

Jeżeli zdecydujesz się wysłać nam swoje CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez QMAF Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), do celów związanych z procesem rekrutacji.”

QMAF Sp. z o.o. chroni Twoje dane osobowe. Więcej informacji znajdziesz wchodząc na naszą stronę http://www.qmaf-quality.com/act/polityka-prywatności/

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas