Praca – ustawiacz / pomocnik ustawiacza 115 wyświetleń

QMAF to grupa pasjonatów, których łączy jeden cel – odpowiednia jakość we właściwym czasie.

Pomagamy firmom w utrzymaniu odpowiedniej jakości produkowanych wyrobów. Kontrolujemy części i wyroby gotowe przesyłane między firmami, wspieramy procesy wytwarzania, usuwamy wady, dbamy o terminowy przepływ komponentów w globalnym łańcuchu dostaw. Wszystko po to aby zamówione wyroby dotarły do klienta na czas.

Nasi klienci to głównie producenci samochodów, urządzeń RTV-AGD, elektroniki oraz ich dostawcy.

Firma QMAF zatrudni na stanowisko:

Ustawiacz – pomocnik ustawiacza

Oferta dla mężczyzn ze względu na charakter prac.

Lokalizacja: Błonie ( pow. Średzki )

Zakres obowiązków:

– obsługa i montaż form wtryskowych i rozdmuchowych

– ustawianie maszyn do pracy

– dbałość o prawidłowe działanie maszyn

– obsługa wózka widłowego oraz suwnicy

– kontrola jakościowa elementów po wymianie formy

Oczekiwania:

– mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku lub wykształcenie mechaniczne

– mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz suwnicę

– zdolności manualne, precyzja, cierpliwość, samodzielność

– umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi

Zapewniamy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– wynagrodzenie 4000 – 4500 brutto na start

– ukierunkowaną ścieżkę kariery

– przyjazną atmosferę oraz wsparcie doświadczonych pracowników z działu

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas