Praca zdalna dla sprawnych z FIZYKI, CHEMII lub BIOLOGII 223 wyświetlenia7 aplikacji

Zakres obowiązków i wymagania

  1. Umiejętność rozwiązywania zadań zadań z opisem. Zadania z podręczników ze szkoły podstawowej i średniej, także rozszerzony
  2. Podstawowa obsługa pakietu office
  3. Adres mailowe na gmailu
  4. Odpowiedzi mają być na tyle dokładne, żeby osoba nie będąca fanem danego przedmiotu mogła go bez problemu zrozumieć.
  5. Elementy każdej odpowiedzi to: opis problemu czyli parafraza treści zadania, dane, szukane i wskazówka, rozwiązanie step-by-step z krótkim objaśnieniem toku myślenia i z zachowaniem norm jakości. Zadania będą służyły celom edukacyjnym.
  6. Praca polega na rozwiązywanie zadań wraz z wytłumaczeniem i opisem ścieżki rozumowania z jednego z trzech poniższych przedmiotów. Zadania będą służyć celom edukacyjnym:
    • Fizyka
    • Chemia
    • Biologia

Oferujemy

  • Prace zdalną w dowolnych godzinach
  • Umowa o dzieło (od jutra do 30.01. 2021 z możliwością przedłużenia)
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do realizowanych zadań. Poniżej przybliżone wyliczenia:
    • minimum 55 zadań/tydz x 4 tygodnie x 3 pln netto = 660 pln netto
    • minimum 100 zadań/tydz x 4 tygodnie x 3,2 pln netto = 1.280 pln netto
    • minimum 150 zadań/tydz x 4 tygodnie x 3 ,7 pln netto = 2.220 pln netto
    • powyżej 200 zadań/tydz x 4 tygodnie x 4 pln netto = 3.200 pln netto

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować