Pracownia Talentów dla Inżynierów (półroczny, płatny program stażowy) 225 wyświetleń2 aplikacje

Twój zakres obowiązków

Program „PRACOWNIA TALENTÓW” to roczny, płatny staż dedykowany dla Inżynierów i skierowany do studentów ostatnich lat studiów i absolwentów kierunków technicznych (elektryka, inżynieria środowiska i pokrewne), którzy chcą rozwijać się w obszarze technicznego utrzymania budynków w międzynarodowej firmie usługowej.

Oferujemy staż przy obsłudze technicznej w różnych typach budynków, w których Sodexo świadczy usługi (po kilka miesięcy w jednym obiekcie).

Nasze wymagania

Jeśli jesteś:

• Absolwentem/tką lub studentem/tką ostatnich lat na kierunku technicznym (elektryka, elektroenergetyka, ciepłownictwo, wentylacja, itp.)
  • Interesujesz się tematyką technicznej obsługi nieruchomości
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Znasz pakiet Office
  • Gotowy/a do zatrudnienia na cały etat (ewentualnie min. dyspozycyjność 3-4 x w tygodniu po 8 godzin)