Pracownia Talentów dla Inżynierów (półroczny, płatny program stażowy) 225 wyświetleń2 aplikacje

Twój zakres obowiązków

Program „PRACOWNIA TALENTÓW” to roczny, płatny staż dedykowany dla Inżynierów i skierowany do studentów ostatnich lat studiów i absolwentów kierunków technicznych (elektryka, inżynieria środowiska i pokrewne), którzy chcą rozwijać się w obszarze technicznego utrzymania budynków w międzynarodowej firmie usługowej.

Oferujemy staż przy obsłudze technicznej w różnych typach budynków, w których Sodexo świadczy usługi (po kilka miesięcy w jednym obiekcie).

Nasze wymagania

Jeśli jesteś:

  • Absolwentem/tką lub studentem/tką ostatnich lat na kierunku technicznym (elektryka, elektroenergetyka, ciepłownictwo, wentylacja, itp.)
  • Interesujesz się tematyką technicznej obsługi nieruchomości
  • Znasz język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Znasz pakiet Office
  • Gotowy/a do zatrudnienia na cały etat (ewentualnie min. dyspozycyjność 3-4 x w tygodniu po 8 godzin)
  • Otwarty/a na rozwój i podjęcie współpracy po zakończeniu stażu
  • Posiadaczem/czką świadectwa kwalifikacji SEP do 1kV (mile widziane)

DOŁĄCZ DO NAS!

To oferujemy

  • Kompleksowe zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy i tajnikami zarządzania technicznym utrzymaniem budynków w międzynarodowej firmie będącej liderem na rynku FM

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów z branży (bezcenne! 🙂 )

  • Szansa dalszego rozwoju na samodzielnym stanowisku po zakończeniu stażu

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas