Pracownik Administracyjno – Biurowy 92 wyświetlenia3 aplikacje

Zakres obowiązków

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała pomoc w obsłudze Biura Zarządu, polegająca m.in. na:

  • obsłudze połączeń telefonicznych firmy
  • prowadzeniu rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów
  • obsłudze przesyłek pocztowych i kurierskich
  • prowadzeniu rejestru zamówień i faktur zakupowych
  • obsłudze spotkań i zebrań
  • zaopatrzeniu firmy w materiały biurowe
  • udział w działalności marketingowej przedsiębiorstwa (targi, sympozja, szkolenia)
  • współpraca z biurem rachunkowym

Oferujemy

  • elastyczne warunki umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie nauki (studia, kursy, szkolenia, język)
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (m.in. Exel, Word, Power Point)
  • umiejętność posługiwania się j. angielskim na poziomie zaawansowanym
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • dokładność i rzetelność
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • wiedza techniczna w zakresie elektroniki
  • doświadczenie w zakresie pracy z dokumentacją handlową
  • umiejętność posługiwania się j. rosyjskim lub niemieckim

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Kwiska 5-7, 54-210 Wrocław
Znajdź nas