Pracownik Administracyjny w dziale Produkcji 149 wyświetleń1 aplikacja

Pracownik Administracyjny w dziale Produkcji

O firmie:

Firma Starion Wrocław Sp. z o. o. z siedzibą w Biskupicach Podgórnych, powstała w 2006 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy Starion składającej się z 16 fabryk zlokalizowanych w Azji, Europie oraz Ameryce Północnej. Starion Wrocław jest zakładem specjalizującym w wytwarzaniu produktów dla branży AGD, RTV oraz Automotive.

Profil kandydata:

Szukamy pełnej pasji, energicznej osoby, która interesuje się szeroko pojętą tematyką usprawnień procesów produkcyjnych. Kandydat na to stanowisko powinien być osobą dociekliwą oraz potrafiącą łatwo przyswajać nowe informacje. W konfrontacji z problemami powinien starać się szukać źródeł problemu i dążyć do ich optymalnego rozwiązania.

Nie wymagamy doświadczenia – wszystkich umiejętności twardych i miękkich potrzebnych do sprawnego wykonywania swoich obowiązków uczymy od zera.

Stanowisko otwiera także ścieżkę kariery w działach pokrewnych w zależności od wyników i predyspozycji kandydata.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie raportów i analiza absencji pracowników,
  • Kontrola stanów osobowych i godzin pracy w zespole produkcyjnym,
  • Tworzenie i kontrola voucherów zakupowych,
  • Udział w standaryzacji procesów produkcyjnych, tworzenie procedur i instrukcji,
  • Zbieranie oraz analiza danych kluczowych dla optymalnego funkcjonowania obszaru produkcji,
  • Udział w projektach optymalizacyjnych dla obszaru produkcji,
  • Ciągłe poszukiwanie lepszych praktyk w podległym obszarze, w celu identyfikacji potencjalnych oszczędności.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie/wyższe (mile widziane techniczne),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość MS-Excel,
  • Zdolności szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, zorientowanie na osiąganie i realizację celów,
  • Ambicja, dyspozycyjność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę, pełną wyzwań zawodowych,
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń w międzynarodowym środowisku pracy,
  • Kartę Multisport,
  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę w godzinach 7-15.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. LG Electronics 3