Pracownik budowlany – prace ziemne 44 wyświetlenia

TWOJE ZADANIA:
• Pomoc w organizacji/uprzątnięciu placów budowy ¬
• Prace pomocnicze w trakcie budowy ¬
• Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
OFERUJEMY:
• Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem ¬
• Wysokiej jakości narzędzia, a także środki ochrony indywidualnej i nowoczesne ubrania robocze ¬
• Dokładne szkolenie przez doświadczonych kolegów ¬
• Szeroki zakres możliwości szkolenia i awansu ¬
• Praca w zaangażowanym, kolegialnym i wykwalifikowanym zespole ¬
• Dofinansowanie na opiekę nad dziećmi
TWÓJ PROFIL:
• Praktyczne doświadczenie zawodowe w budownictwie, idealnie w zakresie prac ziemnych
• Umiejętności manualne ¬
• Gotowość do działania w całych Niemczech ¬
• Niezawodność i umiejętność pracy w zespole ¬
• Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (od A2) ¬
• Wymagane prawo jazdy kategorii B

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!