Pracownik Działu Procesu 31 wyświetleń

Automotive Catalysts (AC)

Wszyscy mamy prawo oddychać czystym powietrzem. Dlatego w Umicore chcemy umacniać naszą pozycję światowego lidera w produkcji katalizatorów ograniczających emisję spalin. Nasze technologie są stosowane w branży motoryzacyjnej oraz poza nią. To właśnie dzięki tym technologiom, zarówno przemysł energetyczny, jak i przetwórczy może sprostać globalnym wymogom dotyczącym ochrony środowiska. Nasze produkty zapobiegły uwolnieniu do atmosfery miliardów ton szkodliwych gazów i cząstek stałych. Jednak jeśli chcemy dostarczać naszym klientom jeszcze bardziej ekologiczne silniki i dodatkowo redukować emisje przemysłowe, nie możemy stać w miejscu. Musimy szukać innowacyjnych sposobów działania, odkrywać nowe rozwiązania i rozwijać nieszablonowe pomysły. I tu potrzebujemy właśnie Ciebie.

Zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w zespołach ds. rozwiązywania problemów.
  • Wykrywanie możliwości usprawnień w zakresie istniejących procesów i wydajności zakładu, kontroli procesów i zarządzania nimi.
  • Bliska współpraca z operatorami produkcji, serwisantami i technikami ds. automatyzacji, analiza procesów produkcyjnych i sprzętu produkcyjnego.
  • Ustalanie przyczyn przestojów i rekomendowanie planów działania w celu zmniejszenia i/lub wyeliminowania przestojów.
  • Wspieranie szkoleń operatorów w zakresie istniejących lub nowych procesów oraz istniejącego lub nowego sprzętu.
  • Opracowanie i prezentowanie arkuszy kalkulacyjnych, wykresów itp. wymaganych w instrukcjach, na szkolenia, posiedzenia i w raportach.

Nasze oczekiwania

  • Studenci 4-5 roku (mile widziane kierunki: chemia, inżynieria chemiczna)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym swobodną komunikację
  • Znajomość MSExcel w stopniu średniozaawansowanym

Co oferujemy

Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Chemia, Motoryzacja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Słupiecka 31, 57-402 Nowa Ruda
Znajdź nas