PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I REALIZACJI PROJEKTÓW 37 wyświetleń

Zakres obowiązków

Spółka Trasko-Stal Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrowie Wlkp., specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz obudów poszukuje pracownika na stanowisko

PRACOWNIK DZIAŁU SPRZEDAŻY I REALIZACJI PROJEKTÓW

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowanie oferty dla klienta
  • kontakt z klientem; obsługa zapytań ofertowych
  • wprowadzanie przyjętego przez Spółkę kontraktu do realizacji na wytwórni, w kooperacji oraz u podwykonawcy na budowie
  • przygotowanie danych do sporządzenia umowy na dostawę i/lub montaż konstrukcji stalowych na bazie przekazanych od klienta danych wejściowych
  • poszukiwanie grup kooperacyjnych i montażowych oraz nawiązywanie współpracy z nimi
  • nadzorowanie realizowanych dostaw na budowy konstrukcji stalowych i elementów obudowy,

DODATKOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW W MIARĘ ROZWOJU STANOWISKA PRACY:

  • prowadzenie negocjacji z klientami w ramach posiadanych uprawnień oraz finalizowanie kontraktów
  • wprowadzanie przyjętego w kooperacji oraz u podwykonawcy na budowie
  • koordynowanie prac montażowych na budowach, kompletowanie dokumentacji powykonawczej, fakturacja i przeprowadzanie odbiorów
  • poszukiwanie klientów w zakresie oferty Spółki

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i solidnej firmie (20 lat na rynku produkcji i montażu konstrukcji stalowych)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • w pierwszym okresie solidne wprowadzenie w oparciu o współpracę pod okiem specjalisty oraz WSPARCIE NA START
  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach stanowiska pracy
  • miłą i serdeczną atmosferę w pracy w niewielkim zaangażowanym zespole

Wymagania

  1. Preferowane wykształcenie o profilu technicznym najlepiej budowlanym (mile widziane ukończenie studiów licencjackich lub magisterskich o profilu budowlanym)
  2. umiejętność pracy z dokumentacją techniczną projektu budowlanego i wykonawczego lub warsztatowego konstrukcji stalowych;
  3. umiejętność sporządzenia przedmiaru z dokumentacji technicznej,
  4. znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i systemami lekkich obudów;
  5. umiejętność pracy z arkuszem kalkulacyjnym EXCEL
  6. mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  7. komunikatywność,
  8. umiejętność budowania relacji z innymi
  9. Umiejętność podejmowania decyzji,
  10. umiejętności negocjacyjne
  11. wysoka chęć do uczenia się i zdobywania doświadczenia oraz osobistego rozwoju
  12. mile widziane doświadczenie w prowadzeniu realizacji dostaw oraz montaży na budowach oraz praca z harmonogramami realizacji projektów

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować