Pracownik Ochrony Fizycznej 156 wyświetleń

Pracuj i studiuj jednocześnie!

  • Zależy Ci na zdobyciu doświadczania zawodowego w jednej z największych firm w Polsce?
  • Lubisz pracę z ludźmi?
  • Chcesz mieć możliwość połączenia pracy z nauką?
  • A może chcesz zostać Kwalifikowanym Pracownikiem Ochrony z dopuszczeniem do broni?

Co na Ciebie czeka?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie od 19,70 zł brutto/h – dla studenta to kwota na rękę!
  • Elastyczny grafik umożliwiający pogodzenie nauki z pracą
  • Stałe zatrudnienie – zależy nam, żeby ludzie byli z nami jak najdłużej!
  • Jasno sprecyzowany obowiązki
  • Wprowadzenie w nowe stanowisko przygotowujące do pracy
  • Świetna atmosfera, przyjazny zespół i wsparcie przełożonego
  • Możliwość doboru lokalizacji miejsca pracy
  • Możliwość odbycia kursu Kwalifikowanego Pracownika Ochrony i na koszt pracodawcy

Nasze wymagania

  • Niekaralność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do pracy
  • Doświadczenie nie jest wymagane – wszystkiego Cię nauczymy!

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować