Pracownik Restauracji Pasibus 21 wyświetleń

Szukasz pracy w młodym i zgranym zespole, gdzie panuje luźna atmosfera? Jesteś osobą ambitną, chętną do nauki, a uśmiech nie znika z Twojej twarzy? Chcesz zdobyć doświadczenie w branży gastronomicznej? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas i przekonaj się sam!

Jesteśmy wrocławską firmą gastronomiczną, która specjalizuje się w przyrządzaniu wyjątkowych burgerów, jak i innych pyszności. Wszystko co robimy, robimy z pasją!

Nie wymagamy doświadczenia! Wszystkiego nauczymy Cię od A do Z!

Miejsce pracy: Wrocław- wiele lokalizacji

Stanowisko pracy: BAR/ KUCHNIA

Wynagrodzenie: od 18,30 zł/h brutto

Zakres obowiązków

  • obsługa kuchni/obsługa baru,
  • komunikacja z zespołem,
  • kontrola jakości wydawanego jedzenia,
  • otwarcie i zamknięcie dnia wg. Check listy,
  • dbanie o atmosferę i gościnność w restauracji,
  • przestrzeganie procedur,
  • obsłucha urządzeń kuchennych i barowych,
  • utrzymywanie porządków w restauracji,
  • dbanie o odpowiednią ilość półproduktów,
  • przestrzeganie zasad BHP i P.POŻ. ogólnych i stanowiskowych,
  • przestrzeganie standardów HACCP oraz procedur związanych z bezpieczeństwem żywności,
  • dbanie o dobry wizerunek restauracji.

Oferujemy

  • kartę multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • zniżki pracownicze,
  • elastyczne godziny pracy – możliwość połączenia pracy ze szkołą,
  • pakiet szkoleń,
  • imprezy i spotkania integracyjne,
  • szybkie podwyżki i awanse,
  • i co NAJWAŻNIEJSZE nielimitowany dostęp do naszych burgerów!

Wymagania

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono