Pracownik w dziale wsparcia sprzedaży / realizacji zamówień 83 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,
  • rejestracja zamówień i zapytań ofertowych,
  • przyjmowanie zleceń i zamówień oraz nadzór nad ich terminową realizacją,
  • rejestracja zleceń serwisowych,
  • analiza i raportowanie działań sprzedażowych,
  • bieżące wsparcie działu sprzedażowego.

Oferujemy

• stabilną pracę w zespołach profesjonalistów,
• niezbędne narzędzia i przeszkolenie,
• możliwości awansu i rozwoju w ramach międzynarodowej organizacji,
• benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe itp.),
• możliwość szkoleń.

Wymagania

• komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy,
• chęć rozwoju w obszarze wentylacji/HVAC
• zdolności analityczne i organizacyjne,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• umiejętne posługiwanie się komputerem i pakietem Microsoft Office,
• mile widziane doświadczenie w zakresie handlu/obsługi klienta,

dodatkowymi atutami będą: ukończony kierunek studiów Inżynieria Środowiska (lub studenci ostatnich lat) oraz znajomość obsługi programu CAD

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować