Praktyka dla studentów inżynierii środowiska 217 wyświetleń5 aplikacji

Zakres obowiązków

Przyjmiemy na praktyki studentów i studentki  drugiego, trzeciego , czwartego oraz piątego roku Wydziału Inżynierii Środowiska do pracy na stanowisku asystenta projektanta. Praktyka będzie polegała na sporządzaniu pod kierunkiem asystentów i projektantów dokumentacji technicznej. Oprócz zajęć w biurze należy także wyjeżdżać  na wizje lokalne w obiektach w których są projektowane instalacje. Wizje głównie w obiektach KGHM w Lubinie, Polkowicach czy Głogowie

  • Oferta dla studentów Wydziału Inżynierii Środowiska
  • Oferujemy uczestnictwo w ciekawych projektach , wyjazdy na wizje lokalne projektowanych obiektów. Sporządzamy projekty z całego zakresu instalacji sanitarnych w tym wentylację , klimatyzację, instalacje wodociągowe, tryskaczowe , pompownie , sieci zewnętrzne wod-kan, ciepłownicze i gazowe.

Wymagania

  1. Szczegółowe wymagania

    Znajomość dobra poniższych programów:
    -AutoCad
    – MS Office
    mile widziana ale nie konieczna ,znajomość programów
    – Ventpack
    – Instal San
    – Instal Therm

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!