Praktyka Python/Django 228 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

Poszukujemy praktykanta z dobrą znajomością Pythona oraz frameworku Django. Idealny kandydat posiada również podstawy Django REST Framework oraz wykazuje się znajomością Vue.js.

Projekt, na którym będziesz pracował/-a to aplikacja webowa skierowana do psychologów i coachów: https://dobrygabinet.com. Do twoich obowiązków będzie należało utrzymanie istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności dla użytkowników DobregoGabinetu.

To dobra okazja do nauki/doskonalenia znajomości Pythona i Django na średniej wielkości komercyjnym projekcie. Oferujemy nasze wsparcie w pracy, ale wymagamy samodzielności i chęci nauki nowych rzeczy i technologii 🙂

Oferujemy

  • Praktyka w formie pracy zdalnej,
  • Nie wymagamy dostępności w pełnym etapie godzin ani pracy w określonych godzinach,
  • Praktyka jest 2-u miesięczna i darmowa, po udanym zakończeniu tego okresu chętnie zaproponujemy dalszą współpracę. Szczegóły do uzgodnienia,
  • Dostęp do najnowszych technologii. Nasz stos technologiczny to Python ( Django, Django Rest Framework, Celery, Pytest), VUE.js (Vuex, Vuetify), Git, Docker, Terraform, AWS

Wymagania

  1. Dobra znajomość Pythona oraz framework Django
  2. Dobra/podstawowa znajomość Django Rest Framework
  3. Podstawowa/dobra znajomość VUE.js i chęć nauki
  4. Podstawowa znajomość GITa i Dockera,
  5. Samodzielność i gotowość na nowe wyzwania w start-up’owym środowisku

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas