Praktyka / Staż w Dziale Utrzymania Ruchu 817 wyświetleń53 aplikacje

Walki jest wiodącym producentem innowacyjnych, bezpiecznych dla środowiska laminatów technicznych i opakowań ochronnych. Specjalizujemy się w produkcji inteligentnych produktów multi-laminatowych na bazie włókna. Jesteśmy światowym liderem w technologii powlekania ekstruzyjnego. Zakłady produkcyjne Walki znajdują się m.in. w Finlandii, Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Chinach. Grupa Walki zatrudnia niespełna 1000 osób w dwunastu krajach w Europie i Azji.

Aktualnie do naszego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu poszukujemy osoby chętnej podjąć pracę na stanowisku:

Praktykant / Stażysta w Dziale Utrzymania Ruchu

Główne zadania:

  • Wsparcie pracowników działu Utrzymania Ruchu w codziennych obowiązkach,
  • Pomoc przy analizowaniu przyczyn awarii,
  • Raportowanie wyników oraz wdrażanie systemu TPM.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • sprzyjające warunki do rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze,
  • gwarantujemy rozwój kompetencji i umiejętności.

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • mile widziane uprawnienia SEP E1,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu sterowników PLC,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Walki Sp. z o.o., ul. Kiełczowska 74, 51-315 Wrocław (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000).”

Zamieszczenie w CV powyższej klauzuli jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem hr.wrl@walki.com.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane przez okres 10 lat od dnia przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem hr.wrl@walki.com.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Kiełczowska 74
Znajdź nas