Praktyka w Dziale EHS (BHP i Ochrona Środowiska) 150 wyświetleń3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Wsparcie specjalistów w przygotowywaniu dokumentacji wewnętrznej (regulaminy, zarządzenia, instrukcje, raporty),
  • wsparcie w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego oraz aktualizacji instrukcji BHP na stanowiskach pracy,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz wspracie w przygotowywaniu odpowiedniej dokumentacji,
  • udział w przeglądzie obszarów pod kątem bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska,
  • wsparcie w przygotowywaniu oraz prowadzeniu szkoleń z zakresu BHP i ochrony środowiska.

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia przy współpracy z zespołem ds. BHP i Ochrony Środowiska, międzynarodowej firmy,
  • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy-zlecenia),
  • elastyczne godziny realizacji stażu,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,

Wymagania

  • posiadanie statusu studenta,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie),
  • dyspozycyjność – około 3-4 dni w tygodniu,
  • znajomość MS Office (w szczególności Excel),
  • mile widziana znajomość normy ISO 14001 i 45001,
  • sumienność i dokładność,
  • zaangażowanie i chęć zdobywania nowej wiedzy praktycznej.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Bielany Wrocławskie ul. Logistyczna 1
Znajdź nas