Praktyka zawodowa dla studenta/inżyniera budownictwa 79 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • udział w procesie kontraktacji podwykonawców (wysyłanie zapytań ofertowych, analiza i porównanie ofert)
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami,
  • zamawianie materiałów,
  • pomoc w dbaniu o porządek i organizacji placu budowy z uwzględnieniem zasad i przepisów BHP,
  • uczestnictwo w odbiorach częściowych robót i odbiorze końcowym
  • pomoc w kompletowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Oferujemy

  • płatną praktykę zawodową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w biurze budowy w zespole realizacji
  • możliwość zaliczenia okresu pracy do praktyki zawodowej na uprawnienia budowlane
  • pracę na prestiżowej inwestycji budowlanej
  • pracę z profesjonalnym zespołem, w polskiej firmie o dużym doświadczeniu

Wymagania

  1. student budownictwa ostatniego roku lub absolwent,
  2. umiejętność pracy w zespole, w warunkach budowy, pod presją czasu,
  3. samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  4. skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  5. umiejętność czytania dokumentacji technicznej i na tej podstawie przygotowywania zapytań ofertowych,
  6. znajomość programów typu CAD, pakietu MS Office, szczególnie Excel
  7. komunikatywność i zaangażowanie

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Adres Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław
Znajdź nas