Praktykant 46 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

Wacker Neuson – wiodący dostawca maszyn budowlanych, sprzętu budowlanego oraz usług na rynku światowym, zaprasza studentów kierunków technicznych chcących zdobyć praktyczną wiedzę w gronie najlepszych specjalistów serwisu sprzętów budowlanych do udziału w programie letnich praktyk studenckich. W trakcie ich trwania oferujemy możliwość:

• wykonywania zadań pod okiem doświadczonych specjalistów

• sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności w praktyce

• poznania wielu obszarów działalności naszej firmy

• zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego Wacker Neuson w Polsce istnieje od 25 lat.

Nieustannie podnosimy standardy techniczne maszyn oraz staramy się o jak najwyższą jakość. Studencie! Nie czekaj wybierz jeden spośród 10 oddziałów rozlokowanych w całej Polsce, skontaktuj się z nami i przeżyj niesamowitą przygodę współpracując z pełnymi pasji oraz chęci do działania ludźmi.

Oferujemy

  • zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość odbywania praktyk w jednym z dziesięciu oddziałów w Polsce

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować