Praktykant 261 wyświetleń1 aplikacja

Zakres obowiązków

  • aktywny udział w procesie projektowania dla konkretnego obiektu przemysłowego (energetycznego, chemicznego, innego)
  • analiza danych oraz budowa modeli matematycznych obiektów oraz procesów przemysłowych
  • projektowanie oraz tworzenie koncepcji systemów do optymalizacji, monitorowania, diagnostyki obiektów oraz procesów przemysłowych
  • analiza zakresu wdrożeń i przygotowanie rozwiązań dla klienta
  • diagnoza i usuwanie pojawiających się problemów u klienta na obiekcie
  • instalacja oraz konfiguracja oprogramowania na obiektach przemysłowych na całym świecie
  • projektowanie architektury systemów IT dla klientów
  • rozwój i implementacja dodatkowych funkcjonalności oprogramowania na potrzeby klienta
  • udzielanie zdalnego wsparcia technicznego oraz pomocy merytorycznej w zakresie oprogramowania na obiektach przemysłowych na całym świecie
  • udział w procesie tworzenia dokumentacji technicznej
  • testowanie i projektowanie modeli statycznych oraz dynamicznych, a także wsparcie nowych i istniejących instalacji systemu zarządzania danymi
  • wsparcie analityków biznesowych
  • implementacja zaprojektowanych rozwiązań z wykorzystaniem odpowiednich technologii
  • przygotowanie testów, wsparcie testerów

Oferujemy

  • ciekawe, pełne wyzwań praktyki w dynamicznie rozwijającej się Spółce Grupy Kapitałowej
  • udział w realizowanych projektach
  • szansę poszerzania swojej wiedzy w praktycznym zakresie
  • wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i systemów
  • współpracę w gronie doświadczonych specjalistów w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku oraz korzystanie z ich wiedzy merytorycznej
  • okres praktyk dostosowany – preferowany trzymiesięczny
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość dalszej współpracy po zakończeniu praktyk
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

  • student/absolwent studiów wyższych  – preferowane kierunki: Energetyka, Chemia, Inżynieria chemiczna, Automatyka, Informatyka
  • teoretyczna wiedza na temat instalacji i procesów przemysłowych, w szczególności branża energetyczna, chemiczna
  • dobra znajomość systemów operacyjnych (Windows i/lub Linux)
  • dobra znajomość systemu MS Office (w szczególności Excel)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną w języku angielskim
  • podstawowa umiejętność programowania w językach C++, Python
  • znajomość zagadnień IT (bazy danych, sieci komputerowe, środowiska wirtualne)
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez TT-AS opublikowane są na stronie internetowej firmy – https://www.ttas.pl/pl/kontakt

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas