Praktykant Budowlany – Budownictwo Mieszkaniowe 579 wyświetleń15 aplikacji

Cześć! Jeżeli jeszcze nie udało Ci się zrobić praktyki studenckiej, a chciałbyś ją odbyć w
nadchodzące wakacje 2020r. – to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Coś o nas?
CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą z
belgijskim kapitałem i 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. CFE stawia na wykwalifikowaną
kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę
partnerstwa. Dzięki tym wartościom mieliśmy przyjemność współpracować m.in. z takimi firmami jak
Saint Gobain, Carrefour, Atrium Real Estate, OKRE Development, General Motors i B&B Hotels.
Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą
sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia
nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się
wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości!

Gdzie?
Inwestycja „Zajezdnia Wrocław” przy ul. Krętej we Wrocławiu

Opis stanowiska
1) Do obowiązków praktykanta będzie należało m.in.:
wsparcie w nadzorowaniu współpracy z firmami podwykonawczymi
2) realizacja zadań powierzonych przez kadrę kierowniczą kontraktu
3) bliska współpraca z profesjonalnym zespołem inżynierów i specjalistów
4) zaangażowanie w poszukiwanie na rynku firm dostawczych i powykonawczych
5) bieżąca pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy oraz wykonywanie innych prac
administracyjnych

Wymagania
1) osoba po II lub III roku studiów inżynierskich
2) bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) i chęć nauki nowych
programów
3) znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
4) wysoka motywacja do nauki, rozwoju zawodowego w rolach w firmie budowlanej
5) umiejętność współpracy w zespole, otwartość
6) inicjatywa w działaniu

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Komitetu Obrony Robotników 48, 02-146 Warszawa