Praktykant/-ka w dziale IT 154 wyświetlenia5 aplikacji

Collins Aerospace, jednostka United Technologies Corp. (NYSE: UTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku.

Praktykant / Praktykantka
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

Praktyki to doskonała okazja aby odkryć swoją zawodową pasję oraz poznać działanie międzynarodowej firmy. Podczas praktyk weźmiesz udział w realizacji bieżących zadań i projektów wybranego działu, dzięki czemu przekonasz się, jak w praktyce wygląda praca, którą chcesz podjąć. Twoja praktyka będzie przebiegać pod kierunkiem opiekuna, który wyznaczy dla Ciebie zadania i wesprze Cię w ich realizacji.

Zapraszamy Cię do odbycia praktyk w dziale IT  w którym będziesz wsparaciem dla Service Desk

Kogo poszukujemy?

• Jesteś absolwentem lub studentem III, IV, V roku studiów
  • Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie z branży lotniczej