Praktykant w dziale Project & Construction Management 110 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • sporządzanie przedmiarów robót, wycena robót branży budowlanej, zamówienia materiałów,
  • zbieranie ofert od podwykonawców i dostawców, analiza otrzymanych ofert,
  • analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych,
  • uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych z wykonawcami oraz dostawcami,
  • współpraca z inwestorem i podwykonawcami, koordynowanie procesu zmierzającego do zawarcia umów,
  • współpraca z kierownikiem projektu na każdym etapie realizacji.

Oferujemy

  • 1-2 miesięczne bezpłatne praktyki,
  • możliwość przedłużenia współpracy po zakończeniu praktyk,
  • zdobycie doświadczenia w branży budowlanej,
  • rozwój zawodowy u boku profesjonalistów branży budowlanej,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i ambitnym zespole.

Wymagania

• student studiów inżynierskich lub studiów II stopnia na kierunku budownictwo, instalacje sanitarne, architektura,
• osoba rozpoczynająca karierę zawodową,
• znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel) oraz AutoCAD,
• komunikatywność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres ul. Kurhan 10M, 02-203 Warszawa
Znajdź nas