Praktykant w dziale serwisu 168 wyświetleń1 aplikacja

Firma Ropla Computers sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 20 lat. Działamy jako vendor, importer oraz firma handlowa w obszarze hurtowym, kierując naszą ofertę głównie na rynek europejski. Jako generalny dystrybutor marki Akyga® oferujemy nie tylko produkty, lecz również pełne wsparcie marketingowe i techniczne. W naszej ofercie znajdują się urządzenia i komponenty elektroniki użytkowej, w tym zasilacze komputerowe, kable sygnałowe i zasilające, adaptery oraz ładowarki do urządzeń mobilnych i pojazdów elektrycznych.

Zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych
  • Naprawa i diagnostyka zasilaczy impulsowych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Obsługa klienta
  • Testowanie nowych produktów
  • Nadzorowanie i weryfikacja przesyłek pod kątem opakowań, wag, wymiarów
  • Weryfikowanie danych wprowadzanych do systemu SAP
  • Opracowywanie metod testowania nowych produktów

Oferujemy

  • Wybór formy zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Poszerzenie umiejętności z zakresu budowy i zasady działania zasilaczy impulsowych

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność praktycznego rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
  • Podstawowa wiedza z dziedziny elektroniki i sprzętu komputerowego
  • Umiejętność pracy z schematami elektronicznymi
  • Umiejętność czytania not katalogowych
  • Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel)

Mile widziane

  • Doświadczenia w obsłudze systemu SAP
  • Uprawnienia SEP
  • Wykształcenie w kierunku technicznym (elektronika i pokrewne)
  • Umiejętność obsługi stacji lutowniczej

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie
Znajdź nas