Praktykant w Dziale Zapewnienia Jakości 456 wyświetleń4 aplikacje

Zakres obowiązków

  • Aktualizacja i archiwizacja dokumentów systemowych Zintegrowanego Systemu Zapewnienia Jakości opartego o prawo farmaceutyczne oraz wymogi norm PN-EN ISO 22000:2005, 9001:2015, 13485:2016,
  • Udział w zarządzaniu dokumentacją systemową papierową,
  • Pomoc w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych, w tym higieniczno – porządkowych,
  • Udział w procedowaniu zmian w systemie.

Oferujemy

  • Bezpłatne praktyki
  • Zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem.

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe: zapewnienie jakości, zarządzanie produkcją, farmacja, technologia żywności,
  2. Znajomość wymogów prawa farmaceutycznego dla wytwórni farmaceutycznej oraz znajomość norm PN-EN ISO 22000:2005, 9001:2015, 13485:2016,
  3. Aktualne orzeczenie sanepidowskie lub chęć wyrobienia.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Wyświetlanie 1–0 ogłoszeń spośród 0 ofert

Nic nie znaleziono

Informacje o firmie