Praktykant w Laboratorium 182 wyświetlenia4 aplikacje

Do naszego zespołu w oddziale Romanowo (Ołdrzychowice Kłodzkie) poszukujemy osoby chętnej do nauki i rozwoju w dziale Kontroli Jakości

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie i przygotowywanie prób do analizy laboratoryjnej wg obowiązującej metodyki.
  • Wykonywanie analiz jakościowych (badania optyczne, granulometryczne i chemiczne) w toku produkcji i wyrobów gotowych zgodnie z przyjętymi instrukcjami i/lub normami.
  • Prowadzenie dokumentacji wyników przeprowadzonych analiz laboratoryjnych w formie papierowej i elektronicznej, wystawianie certyfikatu jakości produktu,
  • Wykonanie przeglądów urządzeń laboratoryjnych.
  • Przygotowanie próbek wyrobów gotowych dla klientów,
  • Archiwizacja prób.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w okresie wakacji (czerwiec-wrzesień).
  • Płatny staż w firmie międzynarodowej.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Wymagania:

  • Chęci do nauki i rozwoju w dziale Kontroli jakości,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 zmiany),
  • Umiejętność wykonywania czynności zgodnie z instrukcją,
  • Dbałość o standardy i szczegóły wykonywanej pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość programów MS Office;
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas