Praktyki studenckie / staż / pomoc studencka 81 wyświetleń

Zakres obowiązków

Mamy miejsce pracy dla studentki / studenta wydziału budownictwa w ramach praktyk studenckich lub pomocy studenckiej w naszym biurze projektowym konstrukcji budowlanych we Wrocławiu. Praca na część etatu (do uzgodnienia).

Będziesz odpowiedzialna / odpowiedzialny za asystowanie przy pracach projektowych konstrukcji stalowych pod okiem doświadczonego projektanta. Praca w programie Tekla Structures dla naszych zagranicznych zleceniodawców.

Oferujemy

  • elastyczny czas pracy;
  • dopłatę do karty Multisport;
  • możliwość długoletniej współpracy oraz zdobywania wiedzy i nowych umiejętności;
  • rozwój i naukę nowych programów;
  • pracę, która jest uznawana jako praktyka do uprawnień budowlanych.

Wymagania

  • znajomość programu Autocad i pakietu Office,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • znajomość Tekla Structures będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować