PRAKTYKI W BIURZE PROJEKTOWYM 84 wyświetlenia3 aplikacje

Zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu inżynierskich i inżynieryjnych obiektów mostowych, drogowych lub hydrotechnicznych,
  • opracowanie, komplementowanie, drukowanie i uzupełnianie dokumentacji projektowej, wykonawczej,
  • udział w prowadzeniu części formalno – prawnej procesu projektowego,
  • kontakt z klientem odnośnie prowadzonych projektów, dostarczanie dokumentów do klienta.

Oferujemy

  • ciekawą pracę przy różnorodnych projektach (inżynieria mostowa, drogowa,
    hydrotechnika, budownictwo przemysłowe),
  • możliwość wystawienia referencji lub listu polecającego,
  • indywidualnego opiekuna praktyk i przyjazną atmosferę,
  • współpracę z rzeczoznawcami, projektantami, wykonawcami robót budowlanych, pracownikami naukowymi,
  • możliwość wynagrodzenia adekwatnego do poziomu umiejętności,
  • karta sportowa – Multisport,
  • elastyczny czas pracy.

Wymagania

  • podstawy pracy w programie AutoCad, BricsCad
  • znajomość obsługi programów z pakietu Microsoft Office,
  • mile widziane wykształcenie na kierunkach budownictwo lub inżynieria środowiska (może być w trakcie-bez doświadczenia)
  • chęć rozwoju osobistego,
  • dyspozycyjność minimum 4 dni w tygodniu,
  • skrupulatność, odpowiedzialność w działaniu, zaangażowanie i dokładność,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas