Praktyki w Dziale Zakupów 16 wyświetleń

Zakres obowiązków

  • wsparcie w zadaniach związanych z kontrolingiem zakupów,
  • wprowadzanie do bazy danych zmian cen materiałów,
  • prowadzenie weryfikacji poprawności danych (np. baza projektów, Excel, SAP),
  • uczestniczenie w raportowaniu poprzez przygotowanie danych,
  • tworzenie raportów,

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy,
  • płatną praktykę (zatrudnienie w formie umowy-zlecenia),
  • możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,
  • przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy,

Wymagania

  • status studenta,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • dobra znajomość MS Excel,
  • dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu,
  • komunikatywność, zaangażowanie, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • sumienność, dokładność.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 2
  • Branża Produkcja
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres Bielany Wrocławskie ul. Logistyczna 1
Znajdź nas