Praktyki w zespole Data Engineering 118 wyświetleń3 aplikacje

Do zespołu Big Data poszukujemy ambitnych studentów kierunków technicznych (informatyka, matematyka, ekonometria), którzy bardzo dobrze odnajdują się w nowych technologiach, a ich pasją jest praca z dużymi zbiorami danych.

Jako członek dynamicznego zespołu profesjonalistów będziesz miał okazję codziennie rozwijać swoje umiejętności oraz zdobywać cenne doświadczenie jako inżynier danych.

W naszym zespole będziesz między innymi:

• Brał udział w projektowaniu i implementacji procesów pobierania, ładowania i transformacji danych.
  • Brał udział w procesie modelowania danych.
  • Obsługiwał i rozwijał istniejące rozwiązania Big Data.
  • Analizował i obrabiał dane.
  • Prezentował wyniki swoich analiz w formie przystępnej zarówno dla deweloperów i partnerów biznesowych.

Oczekujemy od Ciebie:

• Praktycznej znajomości języka SQL oraz podstawowej wiedzy z zakresu modelowania danych.
  • Znajomości jednego z języków Java/ Python/ Scala.
  • Znajomości zagadnień związanych z rozproszonym przetwarzaniem danych.
  • Aktywnego statusu studenta.
  • Dyspozycyjności min. 30 h/tydzień.

Umiejętności niewymagane, ale mile widziane:

• Znajomość wybranych narzędzi Big Data takich jak:  Spark/ Hive lub inne z obszaru Big Data/ Hadoop.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych takich jak: AWS/ GCP/ Azure lub innych dostawców chmur publicznych.
  • Umiejętność posługiwania się terminalem Unix/Linux .

Co możemy Ci zaoferować:

• płatne, kilkumiesięczne praktyki – min. 3 miesiące, 4-5 dni w tygodniu, z elastycznymi godzinami pracy i możliwością pracy zdalnej
  • szansę długoterminowej współpracy – istnieje duże prawdopodobieństwo, że pod koniec stażu zaproponujemy Ci ofertę pracy w pełnym wymiarze godzin
  • ambitne projekty dla najbardziej prestiżowych Klientów na świecie
  • możliwość zdobywania umiejętności, wiedzy oraz doświadczenia podczas pracy w międzynarodowych zespołach oraz z ekspertami z dynamicznie rozwijającego się sektora digital
  • rozwój kariery – oparty na kulturze feedbacku i stałym wsparciu mentora, jasna ścieżka rozwoju od pierwszego dnia pracy oraz pomoc Buddy’ego w nowym miejscu pracy.
  • programy szkoleniowe na każdym poziomie kariery, które pomogą Ci w szybszym zdobywaniu i budowaniu specjalistycznych umiejętności biznesowych, technicznych i zawodowych – obecnie w formie online

Aplikuj na Internship Accenture i wystartuj z karierą!

• Ogłoszenie wygasło!