Program Menedżerski 83 wyświetlenia3 aplikacje

Zakres obowiązków

– przejście 2- miesięcznego szkolenia wdrażającego, które ma na celu poznanie struktury firmy

– 2 ambitne projekty w ramach 2 półrocznych stażów

– objęcie roli młodszego kierownika w wybranym dziale

– dalszy rozwój – indywidualna ścieżka

Oferujemy

– strategiczne projekty i ambitne wyzwania

– atrakcyjny pakiet menadżerski i benefity pracownicze

– klarowną ścieżkę rozwoju

– dużą dawkę odpowiedzialności

– dynamiczne środowisko pracy

– zaawansowaną wiedzę z różnych obszarów biznesowych

Wymagania

Dołącz do nas jeśli :

– ukończyłaś/eś studia ( maksymalnie 2 lata temu) lub w ciągu dwóch lat je ukończysz,

– masz gotowość do zmiany miejsca zamieszkania w trakcie trwania programu

– lubisz wyzwania i zawsze dążysz do realizacji celów

– masz za sobą pierwsze doświadczenia biznesowe ( staż, praktyka)

– wnikliwie analizujesz dane, a wyciąganie wniosków jest Twoją mocną stroną

– chętnie podejmiesz pracę na pełen etat

– swobodnie posługujesz się językiem angielskim

– mile widziane jeśli masz doświadczenie w zagranicznych programach studenckich

Imię i nazwisko osoby kontaktowej – Dominika Matyjaszczyk

Telefon do osoby kontaktowej  517 010 733

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża FMCG
  • Wielkość firmy Powyżej 250 pracowników
  • Adres ul. Wiśniowa 11, 61-152 Komorniki
Znajdź nas