Programista baz danych 112 wyświetleń3 aplikacje

INSTYTUT TECHNOLOGII CYFROWYCH NEWCONNECT sp. z o.o.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowego rozwiązania. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Tworzymy zespół Specjalistów, który każdego dnia wspólnie pracuje na innowacyjność naszej firmy. Dlatego w chwili obecnej tworzymy kolejny dział, który pozwoli sprostać oczekiwaniom naszych klientów i pozwoli utrzymać jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie struktury baz danych

  • Optymalizacja zapytań

  • Prowadzenie testów wydajnościowych

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

  • Weryfikowanie jakości oprogramowania

  • Optymalizacja kodu

Oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

  • Biegła znajomość baz danych mySQL, PostgreSQL

  • Podstawowa znajomość języka Python

  • Swobodne poruszanie się po śwrodowiskach programistycznych

  • Znajomość systemów linux

  • Znajomość mechanizmów testowania wydajności baz danych

  • Znajomość narzędzi do tuningu parametrów baz danych

  • Znajomość zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawy systemu kontroli wersji opartego na Git’ie

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować