PROGRAMISTA C++ 73 wyświetlenia3 aplikacje

Poszukujemy absolwentów do pracy na stanowisku Programista C++.

Zakres obowiązków

  • tworzenie poprawnych, działających programów
  • wprowadzanie zmian w istniejących funkcjonalnościach
  • dbanie o jakość tworzonych rozwiązań
  • analiza, testy i usuwanie zgłaszanych błędów

Technologie, których używamy:

  • C++
  • Qt
  • SQL
  • Python
  • SVN/GIT

Wymagania

  1. Dobra znajomość C++
  2. Znajomość narzędzi systemu kontroli wersji SVN/GIT
  3. Podstawowa wiedza na temat relacyjnych baz danych oraz znajomość SQL
  4. Mile widziane: znajomość budowy aplikacji z wykorzystaniem biblioteki Qt oraz orientacja w zagadnieniach związanych z branżą energetyczną

Pracując z nami:

  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii,
  • tworzysz kod “od zera”,
  • dbasz o utrzymaniu kodu,
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie,
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu,
  • pracujesz zgodnie z metodologią agile,
  • rozwijasz się zawodowo w wybranym kierunku.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę  lub kontrakt B2B,
  • pracę w komfortowym biurze z możliwością częściowej pracy zdalnej,
  • ciekawe projekty branżowe,
  • rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia / warsztaty,
  • ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

Zapraszamy do aplikowania.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas