Programista C++ 588 wyświetleń4 aplikacje

Lokalizacja: Łódź

Zadania:
• Rozwój i utrzymanie narzędzia do symulacji algorytmów;
• Projektowanie i dostosowywanie architektury kodu;
• Tworzenie i aktualizacja dokumentacji dla użytkowników i developerów;
• Komunikacja i wsparcie użytkowników narzędzia od strony projektów klienckich;
• Współpraca z centrami inżynieryjnymi na całym świecie (np. Niemcy, USA…).

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat;
• Doświadczenie w programowaniu i dobra  znajomość języku C++;
• Dobra znajomość systemu Linux;
• Język angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie;
• Umiejętność kreatywnego myślenia;
• Chęć do samodzielnego rozwoju oraz otwartość na szkolenie członków zespołu.

Mile widziane:

  •  ZnajomośćframeworkuQt;
  •  Doświadczenie w programowaniu w innych językach (Python);
  • Wiedza na temat magistrali samochodowych (np. CAN, Ethernet).

 Oferujemy:
• Pracę z najnowszymi technologiami w obszarze elektroniki oraz oprogramowania w przemyśle motoryzacyjnym;
• Specjalistyczne szkolenia oraz wsparcie rozwoju pracownika;
• Przyjazną atmosferę sprzyjającą pracy twórczej;
• Umowa o pracę z możliwością rozliczenia praw autorskich;
• Pakiet socjalny: opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń, karta sportowa;
• Pakiet relokacyjny;
• Elastyczne godziny rozpoczęcia oraz możliwość pracy w formie hybrydowej.

Be part of our ZF team as Programista C++ and apply now!

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
Znajdź nas