Programista Embedded 91 wyświetleń

Sonda Sports dostarcza nowoczesny system analizy treningu do drużyn i akademii sportowych na całym świecie.Tworzymy aplikacje webowe i mobilne, oraz hardware dla branży analityki sportowej. Chcemy nie tylko podbijać nowe rynki, ale też propagować ideę monitoringu sportowego w sporcie zawodowym i amatorskim.

Projekt:
Głównym zadaniem jest rozwój aplikacji embedded urządzenia, odpowiedzialnego za akwizycję danych z czujników środowiskowych oraz transmisję ich do chmury z wykorzystaniem technologi WiFi.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowania dla mikrokontrolerów, odpowiedzialnego za obsługę komunikacji IOT, oraz akwizycję danych.
  • Przeprowadzenie testów z gotowym urządzeniem.
  • Współpraca z zespołem backendu w celu wdrożenia wizualizacji danych w aplikacji webowej.
  • Opracowanie potrzebnych ramek do protokołów komunikacyjnych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka C;
  • Znajomość C++;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla mikrokontrolerów;
  • Doświadczanie w pracy z RTOS (preferowany FreeRTOS);
  • Znajomość protokołów komunikacyjnych SPI, UART, I2C.
  • Doświadczenie w pracy mikrokontrolerami Cortex-M / STM32;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem ESP-IDF;
  • Znajomość protokołów sieciowych MQTT, TLS/SSL;
  • Znajomość technologii BLE;
  • Doświadczenie z kontrolą wersji (GIT).

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawym projekcie i realny wpływ na jego końcowy efekt;
  • Brak korporacyjnych mechanizmów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Forma zatrudnienia dostosowana do Twoich potrzeb
  • Dofinansowanie karty Multisport dla pracowników

Miejsce pracy – WROCŁAW

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas