Programista Frontend – Angular 75 wyświetleń

Zakres obowiązków

Do naszego zespołu w sektorze Telekomunikacja poszukujemy Programistów Frontend – Angular o różnym stopniu doświadczenia zawodowego. Nasze oprogramowanie, które produkujemy dla największych operatorów telefonii komórkowej uruchamiane jest w środowisku Cloud. Zespół składa się z ambitnych osób, dla których priorytetem jest ciągły rozwój i doskonalenie. Świetna atmosfera pracy jest naszym dużym atutem.

  • Projektowanie i programowanie obiektowe
  • Implementacja interfejsu użytkownika i logiki aplikacji biznesowych

Oferujemy

  • Możliwość długoterminowej współpracy – nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w rywalizacjach sportowych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe, także mile widziani studenci ostatnich lat studiów
  2. Dobra znajomość:
    frameworka Angular 6+
    HTML5 oraz CSS3
  3. Doświadczenie w:
    Typescript/ECMAScript
    REST
  4. Dobra znajomość i swoboda pracy z GIT
  5. Mile widziana również znajomość frameworka node.js i npm

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie