programista Java 91 wyświetleń2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • projektowanie nowych aplikacji i wprowadzanie zmian w istniejących aplikacjach
  • przeprowadzanie analiz, pod kątem możliwych do zastosowania rozwiązań informatycznych
  • wszelkie prace programistyczne, w tym związane z rozwojem oraz modyfikacją aplikacji oraz programów
  • kompilowanie, testowanie i usuwanie błędów w programach
  • projektowanie i tworzenie szablonów raportów i zestawień związanych z tworzonymi lub modyfikowanymi aplikacjami
  • wdrażanie wymogów technicznych i operacyjnych do rozwiązań IT.

Oferujemy

  • pracę przy innowacyjnych projektach
  • ciągłe podnoszenie kompetencji technicznych
  • swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Wymagania

  1. bardzo dobra znajomość technik programowania obiektowego
  2. doświadczenie w programowaniu aplikacji biznesowych w Javie
  3. znajomość fameworków Spring i Hibernate/JPA
  4. praktyczna znajomość Apache Maven
  5. obsługa serwera Apache Tomcat
  6. znajomość środowiska Eclipse (Spring Tool Suite)
  7. posługiwanie się systemem kontroli wersji GIT
  8. projektowanie relacyjnych baz danych (MySQL)
  9. znajomość technologii HTML, CSS, JavaScript, Ajax i formatów XML, JSON
  10. mile widziana znajomość Groovy, ZK Framework oraz JasperReports.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas