Programista .NET / .NET Developer 122 wyświetlenia1 aplikacja

Vialutions jest certyfikowanym partnerem Microsoft. Głównymi obszarami działalności firmy są: zarządzanie dokumentami, zasobami i przepływami pracy wewnątrz firm oraz tworzenie zaawansowanych rozwiązań na platformę SharePoint. Zespół programistów Vialutions tworzy rozwiązania i produkty dla szerokiego grona międzynarodowych klientów, takich jak Allianz, Toyota, Lufthansa, Credit Agricole, Archicom.

Obowiązki:

• projektowanie architektury, programowanie i utrzymywanie aplikacji w technologii .NET,

• bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym.

Profil kandydata:

• doświadczenia w programowaniu C# i technologia .NET,

• znajomość relacyjnychbaz danych,

• znajomość wzorców projektowych, SOLID,

• znajomość środowiska Visual Studio,

• dobra znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe umiejętności

• znajomość technologii webowych: HTML, CSS, JavaScript,

• doświadczenie w pracy z systemem kontroli GIT lub SVN,

• znajomość technologii webowych: TypeScript, Angular,

• znajomość .NET Core, WebAPI, Entity Framework,

• znajomość mikroserwisów,

• znajomość administracji Windows Server, IlS

• praktyczna znajomość metodyki Scrum.

Nasze zalety:

• możliwość prowadzenia całych projektów: od etapu zbierania wymagań po utrzymywanie ukończonego systemu,

• stabilne warunki zatrudnienia (do wyboru dowolny rodzaj umowy: umowa o pracę, umowa zlecenia i o dzieło, B2B),

• międzynarodowe środowisko pracy (zatrudniamy osoby spoza Polski, zatem masz u nas doskonałą okazję by przećwiczyć swój angielski w bezstresowej atmosferze),

• świetna lokalizacja – zaraz obok Rynku we Wrocławiu (w okolicy wiele restauracji, w których można spędzić przerwę na lunch),

• elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy częściowo zdalnie,

• lekcje języka niemieckiego,

• stół do piłkarzyków w biurze,

• imprezy firmowe i okolicznościowe,

• możliwość darmowej realizacji egzaminów Microsoft (zdanie nagradzane zwiększeniem pensji),

dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz miejsce parkingowe w Narodowym Forum Muzyki.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 4
  • Adres ul. Strzegomska 55C 53-611 Wrocław
Znajdź nas