Programista PLC 381 wyświetleń13 aplikacji

Główne obowiązki:

  • Programowanie z zakresu PLC, HMI
  • Udział w projektowaniu nowych maszyn
  • Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych
  • Rozruch napędów
  • Udział we wdrożeniach u klientów
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu (głównie Automotive)

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (automatyka, elektronika, mechatronika, informatyka)
  • Praktycznej znajomości programowania sterowników PLC Rockwell, Siemens oraz modułów Safety
  • Zdolności analitycznych i umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowości do podróży służbowych- warunek konieczny

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC) branża Automotive
  • Praktyczna znajomość TIA Portal
  • Znajomość standardów Automotive Daimler (Integra Standard), BMW, VW, Audi etc.
  • Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwa, silniki krokowe)
  • Znajomość programowania offline (Virtual Commisioning, Process Simulate)

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (umowa o pracę)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę
  • Niezbędny sprzęt do pracy
  • Możliwość poznania najnowszych technologii
  • Dodatkowy system premiowania
  • Karta Multisport, prywatna opieka medyczna i inne benefity pracownicze

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Adres Zabrska 17, 44-100 Gliwice
Znajdź nas