Programista Python 106 wyświetleń

Instytut Technologii Cyfrowych Newconnect Sp. z o.o.

Naszym priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowego rozwiązania. Pomagamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Tworzymy zespół Specjalistów, który każdego dnia wspólnie pracuje na innowacyjność naszej firmy. Dlatego w chwili obecnej tworzymy kolejny dział, który pozwoli sprostać oczekiwaniom naszych klientów i pozwoli utrzymać jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

Zakres obowiązków

  • Wytwarzanie aplikacji frontendowej jak i backendowej
  • Współpraca z pozostałymi zespołami
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Weryfikowanie jakości oprogramowania
  • Optymalizacja kodu

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną

Wymagania

  • Min. 3 lata w tworzeniu oprogramowania z wykorzystaniem Python
  • Znajomość Django
  • Znajomość baz danych mySQL, PostgreSQL
  • Swobodne poruszanie się po środowiskach programistycznych
  • Znajomość systemów linux
  • Znajomość zwinnych metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawy systemu kontroli wersji opartego na Git’ie

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować