Programista robotyk 180 wyświetleń2 aplikacje

Do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko starszy programista robotyk z co najmniej rocznym doświadczeniem w programowaniu systemów IoT oraz tworzeniu systemów wizji maszynowej do pracy nad projektem urządzenia do monitorowania parametrów infrastruktury i taboru kolejowego. Spółki grupy Nevomo zajmują się rozwojem technologii kolei magnetycznej oraz systemów powiązanych, a w ramach jednego z bieżących projektów nasz zespół pracuje nad zintegrowanym systemem do monitorowania i utrzymania predykcyjnego infrastruktury oraz taboru kolejowego opartego na głębokich konwolucyjnych sieciach neuronowych. Kierujemy się innowacyjnością oraz kolektywną wiedzą fachową, by sprostać wyzwaniom związanymi z tak zaawansowanym, pionierskim projektem. Oferujemy pracę w pełnym wymiarze czasowym, w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole w inspirującym środowisku pracy. Wybrany kandydat będzie wykonywał prace projektowe B+R obejmujące projektowanie i implementację modeli uczenia maszynowego dla systemów wizyjnych oraz testy na stanowisku badawczym. Szukamy osoby, która podziela motywację i wizję naszego zespołu, aby w jak najlepszy sposób wspierać przyszły sukces Nevomo.

Obowiązki

  • Projektowanie i implementacja modeli uczenia maszynowego dla systemów wizyjnych
  • Przetwarzanie sygnałów cyfrowych
  • Testy na stanowisku badawczym
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej zgodnie z panującymi standardami i wymaganiami wewnętrznymi
  • Współpraca z zespołem elektroników w zakresie uruchamiania prototypów urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Robotyka, Automatyka, Mechatronika, Elektronika lub pokrewne
  • Min. 1 rok doświadczenia zawodowego w programowaniu systemów IoT oraz tworzeniu systemów wizji maszynowej
  • Bardzo dobra znajomość oraz umiejętność posługiwania się standardami dokumentacji technicznej
  • Umiejętność programowania w językach C/C++
  • Podstawowa znajomość języka Python
  • Znajomość algorytmów do fuzji danych oraz uczenia maszynowego
  • Znajomość systemu Linux
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji (Git)
  • Umiejętność pracy w grupach projektowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i samodzielność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w programowaniu urządzeń typu NVIDIA Jetson, BeagleBone itp.
  • Doświadczenie w pracy z komputerami przemysłowymi
  • Znajomość protokołu komunikacyjnego TCP/IP
  • Znajomość frameworku Qt
  • Znajomość systemów czasu rzeczywistego (RTOS)
  • Doświadczenie w programowaniu współbieżnym
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami brzegowymi

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym, z trzymiesięcznym okresem próbnym
  • Pracę w firmie z jedynej w Polsce grupy kapitałowej aktywnie zajmującej się rozwojem technologii kolei magnetycznej
  • Udział w procesie rozwoju produktu od koncepcji do certyfikacji
  • Pracę nad rozwiązaniami o dużym wpływie na społeczeństwo i środowisko
  • Pracę w młodym, interdyscyplinarnym i dynamicznie się rozwijającym zespole
  • Możliwość rozwoju swoich pasji zawodowych
  • Wynagrodzenie: 7 000 – 11 000 PLN brutto

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!