Programista systemów automatyki 202 wyświetlenia2 aplikacje

Firma ControlTec  Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?

Nasz zespół tworzą: inżynierowie, technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.

Twój ruch!

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC, paneli operatorskich, systemów SCADA
  • Opracowanie algorytmu pracy dla maszyn i procesów
  • Tworzenie dokumentacji dla potrzeb systemów sterowania
  • Udział w ustaleniach projektowych z Klientem i członkami zespołu realizacyjnego
  • Uruchomienia na obiektach przemysłowych zaimplementowanego oprogramowania
  • Możliwość rozwoju na stanowiskach menadżerskich: Kierownik Projektu, Kierownik Uruchomień

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku, w gronie specjalistów
  • Szerokie spektrum możliwości rozwoju poprzez nabywanie praktycznego doświadczenia obiektowego
  • Realny wpływ na kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Udział w interesujących projektach
  • Przyjazna kultura pracy
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)

Wymagania

  • Umiejętność tworzenia oprogramowania aplikacyjnego dla sterowników PLC (minimum jeden z wymienionych): Siemens, Allen Bradley, GE Fanuc, Schneider, Mitsubishi, Omron
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki (sterowniki PLC, HMI, SCADA, AKPiA) oraz podstawowych zagadnień z elektryki
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość zagadnień z branży maszynowej
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu automatyki przemysłu wytwórczego
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność (delegacje na terenie kraju)
  • Zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikacyjnym

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas