Programista Systemów Automatyki – branża energetyczna 76 wyświetleń1 aplikacja

Firma ControlTec Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.
Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.
Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?
Nasz zespół tworzą inżynierowie: technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.
Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.
Twój ruch!

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie programów na sterowniki i panele
  • Opracowanie algorytmu pracy urządzenia
  • Wykonywanie wizualizacji
  • Sporządzanie instrukcji obsługi
  • Kontakt z klientem oraz inżynierami z innych branż
  • Praca w biurze, przygotowywanie projektu i oprogramowania
  • Praca na obiekcie, uruchomienia urządzeń, optymalizacja pracy układu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Atrakcyjne formy wynagradzania proporcjonalne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • System premiowy powiązany z realizacją projektów
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe na życie, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego, wspólne wyjścia integracyjne)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Udział w ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju i kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej
  • Szkolenia zawodowe, mentoring
  • Miła atmosfera pracy i wysokie standardy kultury organizacyjnej

Wymagania

  • Doświadczenie w jednym z systemów do programowania, preferowane: Siemens ( PCS7, STEP7, TIA Portal ), Allen Bradley (RSLOGIX), GE (Proficy Machine Edition), Honeywell (Experion PKS), Schneider Electric (Unity Pro), SCADA
  • Znajomość standardów komunikacji Profibus, Profinet, Modbus RTU/TCP
  • Wykształcenie wyższe techniczne, automatyka
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych – dyspozycyjność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera, środowisko Office
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego LM oraz CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
Znajdź nas