Programista Systemów Nadrzędnych – Automatyk 72 wyświetlenia7 aplikacji

Firma ControlTec  Sp. z o.o. to wiodący integrator z obszaru automatyki przemysłowej.

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania w branżach automatyki i elektryki.

Realizujemy projekty w największych przedsiębiorstwach energetycznych i przemysłowych w Polsce oraz za granicą. Nasze zrealizowane projekty możesz zobaczy na naszej stronie http://www.controltec.pl/

Co warto jeszcze wiedzieć o nas?

Nasz zespół tworzą: inżynierowie, technolodzy, projektanci, automatycy, robotycy oraz elektrycy. Stawiamy zdecydowanie na pracę zespołową, pasję i chęć rozwoju, nieszablonowe myślenie oraz determinację w działaniu.

Dziś masz szansę dołączyć do grona najlepszych specjalistów i stać się jednym z nich.

Twój ruch!

Zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyła i wdrażała zaawansowane, komputerowe systemy nadrzędne (SCADA, zarządzanie i wsparcie produkcji MES\BATCH) korzystając z produktów światowych marek branży automatyki
  • W codziennej pracy będzie wykorzystywała umiejętności programowania skryptów\funkcji (języki wysokiego poziomu), konfiguracji i obsługi baz danych, tworzenia środowisk wirtualnych, konfiguracji stacji serwerowych i komputerowych

Oferujemy

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dynamicznego rozwoju w ustalonym z pracodawcą kierunku
  • Udział w interesujących projektach, realizowanych dla największych firm działających w kraju
  • Dostęp do nowoczesnych technologii informatycznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, dofinansowanie do wczasów, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, platforma do nauki języka angielskiego i niemieckiego)
  • Elastyczne godziny pracy od 6-9 do 14-17

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, informatyka oraz pokrewne)
  • Dobra znajomość systemów SCADA (pożądana znajomość produktów Wonderware)
  • Umiejętność obsługi baz danych – TSQL, znajomość Reporting Services będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie przy tworzenie systemów SCADA oraz MESBATCH
  • Znajomość VBA, .NET, C#, MS Visual Studio potwierdzona realizacją w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość sterowników Allen-Bradley, środowiska CODESYS lub Simatic będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie w pracę własną i zespołu realizacyjnego
  • Komunikatywność, samodzielność
  • Silna motywacja do rozwoju zawodowego

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV i LM.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Wejdź na nasz oficjalny kanał na YouTube.

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 5
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Ul. Tarnogajska 11-13
Znajdź nas