PROJECT MANAGER – przygotowywanie i prowadzenie projektów z zakresu zrobotyzowanych systemów produkcyjnych 119 wyświetleń1 aplikacja

ASTOR od ponad 30 lat z pasją unowocześnia przemysł dostarczając najnowsze technologie z zakresu automatyzacji produkcji, robotyzacji procesów oraz systemów IT do zarządzania i nadzoru produkcji.

Ciągle się rozwijamy, dlatego zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko

PROJECT MANAGER – przygotowywanie i prowadzenie projektów z zakresu zrobotyzowanych systemów produkcyjnych

Miejsce pracy: Leszno

Zasięg działania: cała Polska

Zakres obowiązków

  • wspieranie w wypracowywaniu koncepcji budowy zrobotyzowanych systemów produkcyjnych
  • weryfikacja realności wykonania projektu
  • opracowywanie planu realizacji projektu
  • wspieranie przy tworzeniu specyfikacji technicznej w projekcie
  • uzgodnienia techniczne z klientem
  • koordynacja realizacji projektu

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • szeroki program benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie)
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji ( program rozwoju pracownika)
  • pracę w firmie o przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechatronika, robotyka, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne
  • wiedza z zakresu automatyzacji, sterowania i robotyki pozwalającą na ocenę sposobu działania systemu produkcyjnego i poziomu jego złożoności
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów w zakresie zautomatyzowanych linii produkcyjnych lub stanowisk zrobotyzowanych
  • znajomość zagadnień z zakresu efektywności optymalizacji produkcji oraz wiedzy z zakresu konstrukcji maszyn, które będą dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat.
  • znajomości języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Automatyka, robotyka
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Bartłomieja Strachowskiego 12, 52-210 Wrocław
Znajdź nas