PROJEKTANT / ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ 306 wyświetleń2 aplikacje

Do naszego biura we Wrocławiu poszukujemy asystenta projektanta branży drogowej – absolwenta Politechniki lub osoby z 1-2 letnim doświadczeniem zawodowym.

Zakres obowiązków

– asystowanie przy opracowywaniu dokumentacji projektowych budowlanych i wykonawczych
– uczestnictwo w procesie uzgodnień i uzyskiwania pozwoleń na budowę
– koordynacje międzybranżowe
– przygotowywanie dokumentacji przedmiarowo-kosztorysowych

Oferujemy

– ciekawą pracę przy wykonywaniu dokumentacji projektowych budowy lotnisk i dróg
– zdobycie solidnej praktyki zawodowej niezbędnej do uzyskania w przyszłości uprawnień budowlanych
– pracę w wielobranżowym, międzynarodowym zespole, pod okiem doświadczonych projektantów

Wymagania

– ukończone lub bliskie ukończenia studia w specjalności drogowej lub pokrewnej
– atutem będzie posiadanie doświadczenia zawodowego (praktyki, staże itp.)
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– praktyczna znajomość programu AutoCAD
– znajomość branżowych programów projektowych (Civil 3D, InRoads, etc.)

Więcej informacji

  • Tylko kandydaci mogą aplikować
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 1
  • Branża Budownictwo
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres Wrocław
Znajdź nas