Projektant instalacji – branża sanitarna (HVAC) 153 wyświetlenia1 aplikacja

Firma specjalizuje się w innowacyjnych projektach obiektów handlowych i usługowych, biurowych, mieszkaniowych i hotelowych, szpitalnych, rekreacyjnych i sportowo-widowiskowych, logistycznych i magazynowych oraz tych najbardziej wymagających – przemysłowych, charakteryzujących się indywidualnymi parametrami w zależności od wykorzystywanego procesu technologicznego. Zajmuje się kompleksową koordynacją prac projektowych, wykonawczych i eksploatacyjnych w zakresie instalacji branżowych (sanitarnych, ogrzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, mechanicznych, elektrycznych i gazowych).

Zakres obowiązków

  • sporządzanie projektów budowlanych, przetargowych i wykonawczych instalacji sanitarnych wewnętrznych i HVAC,

  • koordynacja bieżąca procesu projektowania oraz wykonawstwa robót w porozumieniu z nadzorem inwestorskim i kadrą inżynierską,

  • współpraca przy zamówieniach materiałów i urządzeń,

  • współpraca z projektantami i asystentami,

  • udział w naradach projektowych,

  • optymalizacja rozwiązań projektowych,

  • sporządzanie dokumentacji odbiorowej, powykonawczej.

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem, adekwatnym do doświadczenia i umiejętności,

  • motywacyjny system premii,

  • niezbędne do pracy narzędzia,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w biurze projektów i na budowie, wymaganego do uprawnień budowlanych,

  • prace projektowe i nadzór nad pracami wykonawczymi zarówno przy prostych jak i trudnych obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej

  • imprezy i spotkania integracyjne,

  • doskonałą atmosferę i pracę w młodym zespole specjalistów,

  • szkolenia oraz możliwość uzyskania certyfikatów i uprawnień,

  • możliwość korzystania z pakietu Ubezpieczenia na Życie.

Wymagania

  1. wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe lub w trakcie studiów

  2. znajomość branży HVAC,

  3. biegła obsługa programu AutoCAD, Ventpack,

  4. mile widziane doświadczenie praktyczne w branży instalacji sanitarnych (wykonywanie projektów),

  5. mile widziana znajomość pakietu Instal-Soft (Instal-ozc, Instal-therm),

  6. samoorganizacja, rzetelność, sumienność, umiejętność logicznego myślenia, umiejętność pracy w zespole.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!