Projektant instalacji elektrycznych EPLAN 126 wyświetleń2 aplikacje

Przedsiębiorstwo Kirchhoff Ecotec Center sp. z o. o. jest częścią centrum badawczo-rozwojowego grupy KIRCHHOFF ECOTEC, lidera rynku w zakresie produkcji wysokiej jakości pojazdów do zbiórki odpadów, zamiatarek i podnośników. W skład grupy wchodzą takie marki jak FAUN, ZOELLER, HIDRO-MAK, Superior Pak, FARID. Nasi pracownicy projektują rozwiązania wyznaczające trendy dla klientów na całym świecie. W nowoczesnym Centrum Technologicznym łączymy różnorodne kompetencje i opracowujemy innowacyjne, ekonomiczne i zrównoważone rozwiązania techniczne w dziedzinie zbiórki odpadów.

Zakres obowiązków

Projektowanie instalacji elektrycznych dla układów zasilania oraz sterownia pojazdów (do 1kV).
Dobór komponentów elektrycznych dla projektowanych instalacji.
Współpraca z dostawcami komponentów elektrycznych, analiza rynku w celu doboru najlepszych dostępnych rozwiązań.
Tworzenie dokumentacji projektowej (Eplan P8, Creo Cabling).
Współpraca z działem konstrukcyjnym.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego produktu (od fazy koncepcyjnej po wyrób seryjny)
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Otwartą i przyjazną atmosferę

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki: automatyka, elektryka, energetyka.
  2. Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji elektrycznej.
  3. Znajomość podstawowych parametrów komponentów elektrycznych i na tej podstawie umiejętność ich doboru.
  4. Uprawnienia SEP E1 do 1kV.
  5. Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  6. Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  7. Znajomość zagadnień związanych z napędami elektrycznymi / magazynowaniem energii/ ogniwami wodorowymi będzie dodatkowym atutem.
  8. Praktyczna znajomość Eplan P8 oraz Creo Cabling będzie dodatkowym atutem.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!