PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH 183 wyświetlenia2 aplikacje

Zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji elektrycznych maszyn
  • tworzenie dokumentacji projektowej (schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych)
  • sporządzanie list materiałowych komponentów i części (silników, siłowników, czujników, cylindrów)
  • wymiarowanie i selekcja przewodów zasilających dla poszczególnych instalacji
  • współpraca z działem mechanicznym i hydraulicznym przy opracowywaniu rozwiązań usprawniających funkcjonalność instalacji i maszyn

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i w otoczeniu doświadczonej kadry inżynierów
  • kompleksowe szkolenie w siedzibie koncernu Danieli (północne Włochy)
  • dogodną lokalizację pracy w centrum Wrocławia
  • pakiet opieki medycznej oraz Multisport

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (absolwenci wydziału Elektrycznego/Mechatronicznego)
  • znajomość środowiska CAD 2D i 3D (AutoCAD, Inventor)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i layoutów mechanicznych
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych i hydraulicznych
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu budowy maszyn, linii technologicznych i procesów wykorzystywanych w przemyśle stalowym
  • dyspozycyjność do odbycia szkolenia w siedzibie koncernu Danieli w północnych Włoszech (Buttrio k. Udine)
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Branża Mechanika
  • Wielkość firmy Do 250 pracowników
  • Adres Rzeźnicza, 32-33
Znajdź nas