Projektant Instalacji Fotowoltaicznych (PV) 394 wyświetlenia25 aplikacji

Zakres obowiązków

  • Projektowanie Systemów Fotowoltaicznych – dobór komponentów;
  • Analiza techniczna możliwości montażu Systemu Fotowoltaicznego na podstawie materiałów (dokumentacja konstrukcyjna obiektu, dokumentacja zdjęciowa, wizja lokalna);
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przy pomocy programów do projektowania;
  • Opracowywanie nowych rozwiązań technicznych potrzebnych przy realizacji projektów;
  • Tworzenie analiz i liczenie wskaźników efektywności instalacji PV;
  • Udział w wycenie kosztów budowlanych związanych z instalacją systemów fotowoltaicznych, przygotowywanie wycen finalnych i niestandardowych;

Oferujemy

  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pracę w rozwojowej branży fotowoltaicznej – najszybciej rosnący rynek Energetyki
    w Polsce;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • Atmosferę koleżeństwa i wzajemnej motywacji.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe technicznym lub w trakcie;
  • Znajomość programów wspierających projektowanie (środowisko CAD);
  • Znajomość wymagań/przepisów dotyczących instalacji PV;

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Do 50 pracowników
  • Adres plac Orląt Lwowskich, 20e
Znajdź nas