Projektant/instalator systemów audiowizualnych 500 wyświetleń13 aplikacji

Zakres obowiązków

Projektowanie, przygotowanie instalacji i wdrażanie systemów audiowizualnych u klienta końcowego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub płatne praktyki;
  • Wykonywanie zleceń dla prestiżowych klientów w całej Polsce;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki licznym szkoleniom branżowym;
  • Udział w międzynarodowych targach branży audiowizualnej Integrated Systems Europe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Samochód służbowy do użytku wewnętrznego.

Wymagania

  1. Studenci ostatnich lat/absolwenci Wydziału Elektroniki lub Wydziału Elektrycznego;
  2. Gotowość do wyjazdów służbowych;
  3. Umiejętność analitycznego myślenia;
  4. Mile widziana znajomość produktów branży audiowizualnej;
  5. Mile widziane uprawnienia SEP;
  6. Język angielski na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną;
  7. Prawo jazdy kategorii B;
  8. Wysoka kultura osobista.

Więcej informacji

  • Ogłoszenie wygasło!
Informacje o firmie
    Liczba ogłoszeń 0
  • Wielkość firmy Poniżej 10 pracowników
  • Adres Arkuszowa 190, 01-934 Warszawa
Znajdź nas